21 Şubat 2012 Salı

kadikoy tutun

KADIKÖY TÜTÜN telefon:0216 418 17 73


Sayın Kadıköy sakinlerine Adıyaman Tütünden yeni bir hizmet Kadıköy Tütün çeşitleri ve malzemeleri satan mağazamız açıldı.
Sizleri Kadıköy tütün mağazamıza bekleriz.
En uygun fiyatlara Adıyaman tütünü başta olmak üzere kaliteli tütün markaları hesaplı fiyatlar perakende ve toptan satışı.
Kadıköy tütün adına saygılar.
Adres:Rasimpaşa Mahallesi Nuhbey Sokak İkizler Apartmanı No:2/C Kadıköy-İstanbul
Sipariş İrtibat telefon:0546 878 09 22
Kadıköy Tütün mağazası sizlere tütün çeşitlerinin yanı sıra tütün tabakaları tütün sigara kutuları sarma makinaları satışı yapmaktadır.Kadıköy tütün mağazamızda aynı zamanda pipo ve pipo aksesuarları satışı yapmaktayız.Tütün ve tütün malzemeleri pipo ve pipo malzemeleri  içinde zengin çeşitlerimizle siz sayın müşterilerimizin kadıköy tütün mağazamıza teşriflerini bekliyoruz.
 faydalı linkler;
TÜTÜN EKSPERLERİ

ANSİKLOPEDİ BİLGİSİ TÜTÜN 

TÜRKİYEDE TÜTÜN EKİLEN BAŞLICA YERLER;


Ege bölgesi tütün ekilen yerler Akhisar, Söke,Manisa,Denizli,Eşme .
Karadeniz bölgesi tütün ziraati yapılan yerler  Erbaa,  Bafra, Samsun, Amasya, Trabzon.
Trakya bölgesi başlıca yerler  Keşan, Kırklareli .
Marmara Bölgesi tütün ekimi Balıkesir, Bursa, Bolu, İzmit .
Doğu Anadolu bölgesi tütün ziraati yerleri Adıyaman Malatya, Bitlis, Diyarbakır, Muş, Hakkari.KADIKÖY TÜTÜN HİZMETİNİZDE BİZE UĞRAYINIZ.
Türkiye'de ince, küçük yapraklı, iyi yanan ve hoşa giden aromalı, kaliteli tütünler doğu çeşidi tütün  yetiştirilmektedir.Doğu türü tütünler kurak tip olmaları sebebiyle sulanmadan yetiştirilebilir.Yapraklardan çiğneme tütünü, pipo tütünü ve nargile  tömbeki  tütünü, hazırlanmaktadır.Sigaralık tütünler şark tipi tütünlerden oluşturulur.
ilgili link:
ADIYAMAN TÜTÜNÜ

KADIKÖY PİPO TÜTÜNÜ

KADIKÖY PORT

DİKKAT SİGARA İÇMEK SAĞLIĞA ZARARLIDIR.
kadıköy tütün çeşitleri
kadıköyde çelikhan tütünü satan yerler adana tütünü satanlar istanbul kadıköy anadolu yakası en kaliteli tütün çeşitleri ile hizmet veriyoruz.açık tütün satan yerler kadıköy tütüncü sizlere hizmet veriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder